YAKIŞMIYOR!

İSTEKSİZ OYUN!

Son zamanların en kötü Trabzonspor’unu izledik. İlk isabetli şutumuz maçın bitimine yakın geliyorsa eğer oyun hakkında söylenecek bir söz kalmıyor. Tamamıyla birbirinden bağımsız bir oyun izledik. Affınıza sığınarak sergilenen vasat futbola değil de farklı bir konuya değinmek istiyorum.

AKIL ALMAZ İŞLER

Maçlarda o kadar doğranıyoruz bir kere olsun sesini çıkartmadın hep olanları izledin. Bu maçtan sonra çıkıp yok Federasyon yok MHK geç bu işleri artık Ahmet Bey. Herkes her şeyin farkında iş işten geçtikten sonra istediğin kadar konuş dur neye yarar? Senin bu yaptığın gündem değiştirmekten başka bir şey değil. Doğruyu da yanlışı da söylesen senin o kafanda kurduğun tilkilikleri biz ezbere biliyoruz.

Dün gece maç bitiminde kullandığın o şaşalı ve bir o kadar da aşağılayıcı cümleye döndüm döndüm baktım. Avcı olmasaydı sen o kefil olduğun ve tek bir laf etmediğin hoca adayınla istifa edip gitmiştin. Sen kalkıp da ne hakla basına böyle bir açıklama verirsin aklım almıyor. Bir dön de kendine bak bakalım görevini yerine layıkıyla getirdin mi? Adam senin kurduğun o ruhsuz orduya yeni bir hava kattı, seni nerelerden çevirip zirveye taşıdı senin yaptığın şu ayıba bak Allah aşkına. Adam kendi kurmadığı ve her konuda yetersiz olan oyuncu grubunu bambaşka bir seviyeye taşıdı.

BARİ SİZ YAPMAYIN!

Gerçekten ben bazen taraftarı da anlamıyorum. Fenerbahçe maçından sonra kısa kısa Avcı eleştirileri gördüm. Arkadaşlar lütfen yapmayın. Avcı değil de yerli veya yabancı hangi hoca olursa olsun bizim şu an ki konumumuza bırakın gelmekten bahsetmeyi dibe demir atmış bekliyor olacaktık. En son konuşulacak şeyi her zaman yaptığınız gibi en başta konuşuyorsunuz.

Artık şu 5-6 maçlık performans üzerinden oyuncu harcamaya da bir son verin lütfen. Kötü oyun için eleştiri yapın ona bir lafım yok ama kalkıp da yok bu takımın oyuncusu değil, gitmesi gerekiyor, onun keyfine mi bakacağız gibi cümleler doğru değil. Bugün eleştirdiğiniz oyuncuların dönün da etrafında başarılı bir besleyici ve ayağına gelen fırsatları artıya çevirmek için bekleyen bir oyuncu grubu olduğundaki performanslarına bakın. Aynı şey hocamız için de geçerli bırakın bu harcama işlerini. Hesap vermesi gereken makamı karıştırmayın arkadaşlar. Sizin hocayı eleştirdiğiniz her noktayı takip edip konuşamaya başlıyorlar. Bu konuda çok eminim çünkü zamanında diğer hocalar için de aynı taktiği uyguladılar. Ahmet Bey bunu kendine bir fırsat olarak damgalamış. Aklı sıra konumlanan durumdan sıyrılıp tüm yükü hocanın omuzlarına yıkacak. Geç o işleri artık Sayın Ağaoğlu.

Gidişin o kadar güzel olacak ki…

 

Umut Arslan
Latest posts by Umut Arslan (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir