Modalı futbol :ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ

 

MERHABA!

 Bu yazımda türk futbolunun en başarılı ve en havalı futbolcusunun tarzını inceleyeceğiz.
Balkan asıllı futbolcu türk milli takımında stoper pozisyonunda görev yapmaktadır.İngiltere’nin şampiyon takımlarında Leicester  city ‘de forma giyen Çağlar .İngiliz taraftarlar için ikonik bir oyuncudur.Adına besteler yapılan başarılı futbolcunun biraz da tarzını tanıyalım.
Yazının başında balkan asıllı olduğunu belirtmiştim.Baba tarafından boşnak anne arafından arnavut olan Çağlar.Uzun boyu, havalı saçları ve düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor(e ne giyse yakışıyor böyle olunca)
öncelikle belirtmek isterim ki ;
Pahalı ve marka kıyafetleri seviyor.

Off-white marka parlak lacivert montu oldukça gösterişli ama .Endişelenmeyin normalde bu kadar parlak kıyafetler tercih etmiyor fiyatı ise Türkiye için bir hayli yüksek.Burada ki kombinin biraz garip olduğunu söylemek isterim.

Oldukça spor ve rahat kombin ile çağlar…

Ayakkabısı Balenciaga marka ve şuan ki fiyatı        790  $.Gayet popüler bir ayakkabı ve Çağlar bu ürünü kombinlerinde sıklıkla tercih ediyor.
Kombinlerinde beyaz ve siyah tercih eden Çağlar genellikle nike marka t-shit ve sweatshirleri seviyor.Çok fazla alış veriş yaptığını sanmıyorum.Yaklaşık 5 senelik t-shitlerini bile hala kullanıyor.Alışveriş yaparken çok fazla seçici değil.Kullandığı polo yaka t-shirtler farklı markalar olsalar bile neredeyse bibirinin aynısı.
Genelde son sezon ürünleri tercih ediyor ama dediğim gibi modadan çok fazla anladığını söylenemez Sadece giydikleri yakışıyor ve farklı olmak için saçma seçimler yapmıyor. Bu sade hali bir çok futbolcudan daha şık ve daha çekici.

kendine has  tarzı ve tavırları onu diğerlerinden farklı kılıyor.

kariyeri izmirde semt takımında başlayan çağlar ;sırasıyla buca spor,Altınordu ve bir dönem kiralık olarak Gümüşorduda oynamıştır..Hayatı sürekli deplasman ve antremanlarla geçen genç bi oyuncu tabii ki modaya zaman ayıramamıştır.19yaşında süper ligde  hiç oynamadan yurt dışına transferi gerçeklesen ilk Türk futbolcu olmuştur.Özellikle Almanyadaki gençlerin moda anlayışı düşünülürse bugünlere iyi bile gelmiş.
 Gucci marka bu kazağı oldukça şık ve ünlü bir parça. Bere ile birlikte kullanması nedense beni hiç rahatsız etmedi. Aksine daha tarz olduğunu düşünüyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.