KASIMPAŞA OLAYLI GÜNLER YAŞIYOR

Sezona Mehmet Altıparmak ile hızlı giren Kasımpaşa’da şu sıralar sular durulmuyor. İlk önce Mehmet Altıparmak sonrasında İrfan Buz ile yollarını ayıran Kasımpaşa’da son olarak gelişen İrfan Buz ayrılığı büyük yankı uyandırdı.

İddialara göre yönetimin kadro tercihinden tutun sahaya çıkacak ilk 11’e varana kadar karışmasına sessiz kalamayan İrfan Buz ile yönetim kurulu arasında büyük bir tartışma yaşandı hatta tartışmada yükselen seslerin tesis içerisinde yankılandığı iddia ediliyor. Yönetimin takıma karışmasına bir müsaade eden iki müsaade eden İrfan Buz en son antrenmanda içerisinde Koita, Aytaç ve Hodzic’in de bulunduğu bir tartışma yaşadı. İddialara göre yönetim kurulunun takımın antrenmandaki sistemine karışmasına sinirlenen İrfan Buz’a Aytaç ve Yusuf Erdoğan’da katıldı.

İrfan Buz ile yollarını ayıran Kasımpaşa’da sırada 2 isim var Aytaç ve Yusuf. İki futbolcu da antrenmanlarda ve tesislerde mutsuz bir görüntü çiziyor ve takımın moralini bozuyor. Ancak duyulanlara göre Kasımpaşa’da bu 2 isim haricinde sürpriz ayrılıklarda yaşanabilir. Yönetim kurulunun baskılarına Mehmet Altıparmak’da dayanamamış ve “Yönetimin sürekli kadroya karışmasından” şikayet ile istifa etmişti. Bu aynı senedeki 2. Aynı sitem ile istifa.

 

 

Kubilay Kahraman
Latest posts by Kubilay Kahraman (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir